Презервативи Dolphi XXXXXL №3 - для великих і сильних чоловіків збільшеної довжини і ширини.
Презервативи збільшеної довжини і ширини класичної форми з натурального латексу, гладкі, в силіконовій змащення, з накопичувачем.
Мають класичну форму, виготовлені презервативи з натурального латексу.
Презервативи Dolphi XXXXXL покриті мастилом з пролонгирующим ефектом, тому забезпечать тривале задоволення. Презервативи перевірено електронікою на міцність, відповідають всім міжнародним стандартам якості та безпеки
Особливість: збільшеного розміру
Текстура: гладка
Форма: звичайна
Розмір довжина, ширина, товщина: 200мм, 56мм, 0,06 мм
Штук у пачці: 3шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Текстура | Гладкі |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴






