Презервативи Dolphi Anatomic ultra thin №3 - ультратонкі гладкі презервативи анатомічної форми. Для тих, хто налаштований отримувати задоволення від кожного дотику по максимуму, Забезпечують максимум природності відчуттів.
Їх основна відмінність в тому, що виготовлені вони з надтонкого міцного латексу.
Призначені Презервативи Dolphi Anatomic ultra thin для справжніх цінителів сексу, тих, хто не любить зниження чутливості при використанні звичайних презервативів. Незважаючи на тонкість, надійні і міцні.
Ультратонкі презервативи анатомічної форми з натурального латексу зменшеною товщини, гладкі, в силіконової мастилі, з накопичувачем для справжніх цінителів чуттєвого сексу.
Особливість: анатомічні
Текстура: гладка
Форма: анатомічна
товщина ультратонкі
Розмір довжина, ширина, товщина: 180мм, 52мм, 0,05
Штук в пачці: 3 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 0.05 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Текстура | Гладкі |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
- Ціна: 40 ₴








