Презервативи Dolphi 3в1 ребристо-точкові No3 — це принципово новий різновид запобіжних засобів для тих, хто любить пристрасний, тривалий і «безутримний» секс.
Справжній вид презервативів не має запаху, виготовлений із високоякісного латексу, який не стискає, не сповзає і практично не відчувається. Основною фішкою цього різновиду є поперечні ребра та пухирці на зовнішній поверхні виробу. Суміш таких «насічок» може збудити обох партнерів до крайньої точки та подарувати їм довгий і незабутній секс.
Презервативи цього виду мають анатомічну форму, накопичувач, а також додаткове силіконове мастило, що повністю виключає неприємні відчуття під час статевого акту.
Особливість: рельєфні
Текстура: точки та ребра
Форма: анатомічна
Розмір довжина, ширина, товщина: 180 мм, 52 мм, 0,06 мм
Штук у пачці: 3 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolphi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Текстура | Ребристі, Пупирчасті |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
- Ціна: 40 ₴








