Фалоїмітатор із присоском Blush Au Naturel, бежевий
Доставка товару анонімна!
В описі ми виражаємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку — щоб не прочудався)>
Цей фалоїмітатор на присоску поєднує технології подвійної щільності FlexiShaft і Sensa Feel для досягнення максимального реалізму! Завдяки м'якій зовнішній оболонці, жорсткому внутрішньому стрижню та гнучкому хребту Au Naturel 7 Inch Slim завжди здається випрямленим, але згинається під час рухів вашого тіла.
Насолоджуйтесь свободою рук завдовжки 19 см, прикріпивши міцну основу присоски до будь-якої гладкої плоскої поверхні! Ця іграшка має конічну форму для полегшення надходження.
Іграшки Au Naturel, виготовлені з ТПЕ преміумкласу, безпечні для тіла, не містять фталатів і легко чистяться.
Штрих-код: 819835026006
Доставка товару анонімна!
В описі ми виражаємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку — щоб не прочудався)>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blush |
| Країна виробник | США |
| Стать | Жіноча |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Функція вібрації | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Водостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Діаметр | 33 см |
| Вага | 265 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴








