
Подвійний жіночий страпон із поясом і вібрацією "Joyride Duo Pink" NMC
3 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: T111381
+380 (97) 984-17-82
- +380 (66) 873-58-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
JOYRIDE DUO, PINK — подвійний страпон із поясом. Пояс дуже м'який і еластичний, розмір регулюється. JOYRIDE DUO має багатошвидкісну вібрацію. Виготовлений із безпечних для тіла матеріалів. Не містить фталів.
Доставка товару анонімна!
В описі ми виражаємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку — щоб не промалювався)>
Штрих код: 4892503089257
Доставка товару анонімна!
В описі ми виражаємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку — щоб не промалювався)>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NMC |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Тип фалоімітатора | Двосторонні |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Функція вібрації | Так |
| Режим роботи | Вібрація |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Регулювання розміру | Ні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 202 см |
| Діаметр | 27 см |
| Вага | 505 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 590 ₴





