
Фалоїмітатор подвійний прозорий Hi-Rubber "6.3 Inch Dildo Clear" Chisa
1 110 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14370 /CN-711914370
+380 (97) 984-17-82
- +380 (66) 873-58-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Штрих код: 759746143709
Доставка товару анонімна!
В описі ми демонструємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку — щоб не прочудався)>
Доставка товару анонімна!
В описі ми демонструємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку — щоб не прочудався)>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип фалоімітатора | Подвійні |
| Колір | Прозорий |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Функція вібрації | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Водостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 см |
| Діаметр | 35 см |
| Вага | 323 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴







