Подвійний фалоїмітатор Chisa Her-Her Overlap #03 — унікальний фалоїмітатор зроблений у стилі реалістичний.
Доставка товару анонімна!
В описі ми демонструємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку — щоб не прочудався)>
Максимально наближений дизайн із промальованими вінками та текстурою шкіри принесе незабутні відчуття.
Ідеально підходить для одночасної стимуляції для подвійного задоволення.
Виготовлений із матеріалу найвищої якості, швидко набуває температури тіла.
Простий у використанні та догляді.
Штрих код: 759746785329
Доставка товару анонімна!
В описі ми демонструємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку — щоб не прочудався)>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип фалоімітатора | Подвійні |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Функція вібрації | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Водостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 см |
| Діаметр | 34 см |
| Вага | 245 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴






