
Двосторонній страпон жіночий із кібершкіри "Ultra Female Harness" LyBaile
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: B660276
+380 (97) 984-17-82
- +380 (66) 873-58-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний двосторонній страпон Ultra Female Harness з двома реалістичними насадками принесе задоволення обом партнерам!
Зручні еластичні ремінці з м'якого матеріалу легко регулюються до необхідного розміру.
А внутрішній фаллос із реалістичним рельєфом забезпечує додаткову стимуляцію під час кожного Вашого руху.
Максимально задоволення гарантоване з використанням такого страпону!
Характеристики:
- колір тілесний
- довжина фалоса 16.5 см
- діаметр 4 см
- довжина корка 10 см
- діаметр 2.6 см
Бренд LyBaile
Країна Китай
Штрих-код 6959532304831
Доставка товару анонімна!
В описі ми рекомендуємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку, щоб не промалювався)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Функція вібрації | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 см |
| Діаметр | 40 см |
| Вага | 353 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








