
Жіночий реалістичний страпон "Strap-On with Dildo" LyBaile
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: B6603384
+380 (97) 984-17-82
- +380 (66) 873-58-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудовий страпон із порожнистим фаллоімітатором для вас або вашого партнера.
Фалоїмітатор має ідеальну форму та схожий на справжній пінус, він має головку, яєчки та вигнуте венозне тіло.
Характеристики:
- Фалоїмітатор довжина 18.8 см
- Фалоїмітатор діаметр 4.3 см
- Матеріал: TPR, ABS пластик, PU
Бренд LyBaile
Країна Китай
Штрих-код 6959532312454
Доставка товару анонімна!
В описі ми демонструємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку, щоб не промалювався)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Страпон |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Функція вібрації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 188 см |
| Діаметр | 43 см |
| Вага | 305 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴











