
Мастурбатор реалістичний як вагіні Crazy Bull "Leila" LyBaile
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: CB66030256
+380 (97) 984-17-82
- +380 (66) 873-58-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастурбатор дуже точно відтворює всю красу соковитих статевих губ і приховану всередині пружність.
Немов солодкий персик, цей мастурбатор чарівний і привабливий.
Усередині на вас чекає неповторний рельєф, який впливає на всі найчутливіші точки, швидко доводячи вас до яскравого оргазму!
Іграшка зручно, комфортно та скористайтеся лупакантом на водній основі з ефектом розігрівання, він дасть вам реалістичнішого та теплішого відчуття.
Характеристики:
- Довжина 13.5 см
- Діаметр 8 см
- Матеріал TPR
- Колір бежевий
В описі ми рекомендуємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку, щоб не промацувався)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Стать | Чоловічий |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Функція вібрації | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Діаметр | 80 см |
| Вага | 270 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴









