Подвійний дилдо.
Реалістична, чітко окреслена голова на обох кінцях і жилки вздовж тулуба.
Надзвичайно гнучкий.
Загальна довжина цього подвійного фалоїмітатора становить 30 см, а його підковоподібна форма робить його ідеальним для гри поодинці або парі.
Максимальна ширина вставки становить 3,8 см, а мінімальна ширина вставки — 2,5 см.
Бренд LyBaile
Країна Китай
Штрих-код 6959532305302
Доставка товару анонімна!
В описі ми рекомендуємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку, щоб не промалювався)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип фалоімітатора | Двосторонні |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Матеріал | Термопластична гума |
| Функція вібрації | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Водостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 298 см |
| Діаметр | 34 см |
| Вага | 124 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴









