
Подвійний фалоімітатор на присосці Dr. Skin "Dr. Double Stuffed Flesh" Blush
1 795 ₴
- Готово до відправки
- Код: T331316
- +380 (66) 873-58-99
Подвійний фалоімітатор DR. SKIN змусить вас повірити, що два краще, ніж один.
Цей реалістичний фалоімітатор на присосці оснащений двома з'єднаними стволами для максимально наповненого задоволення.
Реалістичний дизайн з промальованими вінками і текстурою шкіри доставить незабутні відчуття.
Прикріпіть міцну присоску до будь-якої гладкої плоскої поверхні і насолоджуйтеся грою без допомоги рук.
DR. SKIN Double виготовлений з безпечних матеріалів без фталатів, парафінів або латексу.
Характеристики:
- Загальна довжина 24 см
- Діаметр 8 см
- Матеріал PVC
Бренд Blush
Колекція Dr. Skin
Країна США (Китай)
Штрих код: 819835024248
Доставка товару анонімна!
В описі ми вказуємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку і за необхідності замотується в пухирчасту плівку - щоб не промацувався)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blush |
| Країна виробник | США |
| Стать | Жіноча |
| Тип фалоімітатора | На присосці |
| Колір | Тілесний |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Функція вібрації | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Водостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 см |
| Діаметр | 80 см |
| Вага | 740 кг |
- Ціна: 1 795 ₴






