
Прозорий фалоімітатор на присосці "FLAWLESS CLEAR DILDO 7.0" від Love Toy (довжина 18 см.)
575 ₴
- Немає в наявності
- Код: LV310015
- +380 (66) 873-58-99
Неперевершено стильний фалоімітатор Flawless Clear Dildo від популярного бренду Lovetoy.
Видовище для самих еротичних фантазій, серія прозорих іграшок допоможе Вам відкрити для себе нові рівні задоволення!
Ергономічна модель з прозорою текстурою виконана в стилі вишуканого мінімалізму.
Фалоімітатор володіє унікальною гнучкістю, але при цьому пружний і твердий стовбур відмінно стимулює інтимні зони.
Прозора текстура з реалістичною деталізацією і голівкою не тільки виглядають стильно і привабливо, але і володіють відмінними ублажающими властивостями.
Ви відчуєте неймовірну фізичне та естетичне задоволення від ігор з таким фалосом.
Виріб виконаний з гіпоалергенного термопластичного еластомеру, який не зашкодить ніжним ділянок шкіри.
Прикріпіть підстава присоски вашого фалоімітатора до непористої поверхні, і це відкриє цілий світ можливостей без допомоги рук.
Характеристики
- івиготовлений з безпечного для шкіри TPE, без фталатів, без латексу, без запаху
- м'який і гнучкий, сприяє легкому введенню
- загальна довжина 18 см.
- робоча довжина 16.5 см.
- діаметр 3.5 см.
- діаметр присоски 5 см.
Бренд Love Toy
Країна Китай
Рекомендації до застосування: перед першим застосуванням і після використання промити теплим мильним розчином і/або обробити очищувачем для секс іграшок. Щоб уникнути мікротравм і для більш комфортного застосування, користуйтеся мастилами і лубрикантами.
Увага! Щоб уникнути передчасного руйнування матеріалу і для більш тривалого терміну служби, використовувати лубриканти і змащення тільки на водній основі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lovetoy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Стать | Жіноча |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрих-код | 6970260906234 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 см |
| Довжина | 180 см |
| Вага | 138 кг |
| Основні | |
| Водостійкість | Так |
| Функція вібрації | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
- Ціна: 575 ₴










