
Спрей для анилингуса Doc Johnson GoodHead арбузний смак для пар для свіжості та комфорту 29 мл
659 ₴
- Готово до відправки
- Код: SX2526
- +380 (66) 873-58-99
Спрей для анилингуса Doc Johnson GoodHead з ароматом кавуна — це унікальний продукт, який додасть солодощі та свіжості у ваші інтимні моменти. Об'єм 29 мл ідеально підходить для використання як вдома, так і в подорожах, дозволяючи вам легко підтримувати гігієну та насолоджуватися новими відчуттями.
Цей спрей розроблений з урахуванням потреб сучасних пар, які прагнуть додати різноманітності у своє інтимне життя. Продукт має приємний смак кавуна, що робить процес більш комфортним і приємним. Спрей не тільки освіжає, але й допомагає приховати небажані запахи, що робить його ідеальним вибором для інтимної близькості.
Переваги:
- Солодкий смак кавуна, який робить анілінгус більш приємним
- Освіжаючий ефект, що допомагає приховати небажані запахи
- Зручний формат 29 мл, який легко брати з собою
- Продукт безпечний для використання та не містить агресивних хімічних компонентів
- Виробник: Doc Johnson — відомий бренд у сфері інтимних товарів, що гарантує високу якість
Спрей призначений для пар, які хочуть зробити свої інтимні моменти більш насиченими та комфортними. Він ідеально підходить як для новачків, так і для досвідчених користувачів, які бажають додати трохи солодощі у своє життя.
Доставка товару здійснюється анонімно, ми не вказуємо товар у описі. Упаковка в непрозорий пакет або коробку забезпечує повну конфіденційність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doc Johnson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд (Страна) | Doc Johnson (США) |
- Ціна: 659 ₴


