
Мастурбатор яйцо COSY "Phantom Masturbator Pleasure Pocket White" Chisa
350 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6610CN01239
+380 (97) 984-17-82
- +380 (66) 873-58-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оригінальний мастурбатор у цікавому дизайні з незвичною внутрішньою текстурою: зовнішня поверхня має стільниковий рельєф, внутрішня - вкрита м'якими випуклостями.
Виготовлений у нежному кольорі з дуже еластичного та приємного на ощупь матеріалу з бархатним покриттям.
Завдяки та відсутності твердого корпусу, девайс можна стискати в руці, масажуючи пеніс та сприяючи додатковій стимуляції.
Характеристики:
- Матеріал: TPE
- Колір: білий
- Довжина: 7.8 см
- Ширина: 5.5 см
- Вес 39 г
Бренд Chisa
Колекція COSY
Штрих-код 759746325204
Доставка товару анонімна!
В описі ми рекомендуємо "товари для дому", товар упаковується в непрозорий пакет або коробку та за потреби замотується в пухирчасту плівку, щоб не промалювався)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chisa |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Цвет | Белый |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Мастурбатор |
| Пол | Мужской |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 78 см |
| Диаметр | 55 см |
| Вес | 39 кг |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴





