
Клиторальный стимулятор с виброяйцом Pretty Love "Daisy Licking Vibrator Purple" Baile
1 881 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6603BI-014749
+380 (97) 984-17-82
- +380 (66) 873-58-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вибриращото яйце с виолетов цвят е изработено от мек, хипоалергенен силикон, който е безопасен за здравето.
То е с класическа продълговата форма и гладка повърхност. Използва се за трениране на вагиналните мускули.
Контролът и управлението на 12-те опции за вибрация се извършват от дистанционното управление, което е оборудвано с подвижен език с 3 режима на работа за допълнителна стимулация.
Бренд Baile
Колекция Pretty Love
Страна Китай
Доставката на продукта е анонимна!
В описанието посочваме "стоки за бита", продуктът е опакован в непрозрачна торба или кутия и, ако е необходимо, увит в балонче, за да не се усеща)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lybaile |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Силикон |
| Цвет | Фиолетовый |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибратор |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация, Пульсация, Вращение |
| Количество скоростей вибрации | 12 шт |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Регулировка размера | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Тип элементов питания | Встроенный аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 73 см |
| Диаметр | 33 см |
| Вес | 94 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 881 ₴











