
Вибратор мини розовый Pretty Love "Mick" LyBaile
899 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23764 /BI-014693
+380 (97) 984-17-82
- +380 (66) 873-58-99
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вібратор міні Pretty Love Mick, рожевий, 13 х 2.7 см
Доставка товара анонимная!
В описании мы указываем "товары для дома", товар упаковывается в непрозрачный пакет или коробку и при необходимости заматывается в пупырчатую пленку - чтобы не прощупывался)]]>
Мініатюрний, але потужний вібратор від PrettyLove, виготовлений з медичного силікону, має в арсеналі 10 різних режимів вібрації.
Завдяки своєму стильному та елегантному дизайну, привабливому кольору та приємному на дотик матеріалу, він спеціально створений для задоволення потреб жінок.
Його ергономіка гарантує комфорт використання. Контур головки був розроблений для полегшення введення та надання додаткової стимуляції вашим ерогенним зонам.
Цей міні вібратор має надзвичайно потужні вібрації, які забезпечують інтенсивну стимуляцію ваших ерогенних точок.
Ідеальний пристрій для досягнення оргазму.
Характеристики:
Довжина – 13 см
Діаметр – 2.7 см
Матеріал – силікон
Живлення - 1 батарейка АА
Доставка товара анонимная!
В описании мы указываем "товары для дома", товар упаковывается в непрозрачный пакет или коробку и при необходимости заматывается в пупырчатую пленку - чтобы не прощупывался)]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lybaile |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Материал | Силикон |
| Цвет | Розовый |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибратор |
| Пол | Женский |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация, Пульсация |
| Количество скоростей вибрации | 10 шт |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Регулировка размера | Нет |
| Тип элементов питания | AA |
| Количество батареек | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 130 см |
| Диаметр | 27 см |
| Вес | 55 кг |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴










